Funda Arar’dan ‘etek’ cevabı: Adamlığın başka tarifi var!

Ünlü şarkıcı Funda Arar, Ramazan Bayramı’nın birinci günü bir otelde sahne aldı. Ramazan nedeniyle bir aydır konser vermeyen 49 yaşındaki Arar, şöyle konuştu:

Seyircileri özledik. Ailece geldik, üç gün burada kalacağız. Daha önce bayram konserlerim ikinci gün oluyordu. Bu defa bayramın birinci günü konser olunca, arefe günü geldik.

“YENİ KIYAFET VE AYAKKABI OLUNCA HEYECAN OLUYORDU”

Çocukluk dönemindeki bayramlardan bahseden ünlü isim, “Bayramlar daha heyecanlı olurdu. Bayram gelince içimizi heyecan kaplardı. Yeni kıyafet ve ayakkabı olunca, heyecan oluyordu tabii. Misafirler geliyordu. Bayılırdık misafire… Bayram sofraları olurdu. Bayram harçlıklarıyla şeker ve çikolata alıyorduk” dedi.

Röportaj sırasında otel yönetimi pasta göndererek, Arar’ın geçmiş doğum gününü kutladı. Sürpriz karşısına şaşıran şarkıcı, pastayı keserek; “Çok doğum günü kutlayan biri değilim. Daha sakin ve sessiz… Yaş ilerledikçe kabuğuna doğru çekilen… Yakınlarımla bir arada olmayı seviyorum” açıklamasında bulundu.

“BAŞKA ÜLKENİN İNSANIYLA TAMIŞMAK ÇOK GÜZEL”

Daha önce gittiği Maldivler tatili için konuşan Funda Arar, “Çok merak ediyordum. Çok balık var. Vatoz çok vardı, korkutucu. Köpekbalığı da vardı. Güzel bir tatildi, ailece seyahat etmeyi seviyoruz. Başka ülkenin insanıyla tanışmak güzel. İskoçya’yı merak ediyorum” ifadelerini kullandı.

“HERKES NE İSTİYORSA ONU YAPSIN”

Geçtiğimiz aylarda Sefo’nun İskoçya tatilinde etek giymesi ve bazı erkek şarkıcıların oje sürmesi nedeniyle eleştirilmesi hatırlatılan ünlü isim, şöyle konuştu:

İskoçya’nın yerel kıyafeti etek… Orada normal. Onlara takılacaklarına, adamlığın başka tarifi var; sonra oje ve eteğe takılsınlar. Herkes ne istiyorsa onu yapsın, ona ne takılıyorlar? Kimse kimsenin hakkını yemesin bu dünyada, başka vasıflar var. Çok ufacık şeylere takılıyoruz… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir